вернуться

16 кращих україномовних книг

книга

 

Українське книговидавництво переживає добу відродження. Як показує історія, в буремні часи соціальних і політичних негараздів література першою реагує на зміни в суспільстві. Те, що ми читаємо, об'єднує нас, а як свідчить та ж історія, ніщо не зламає українців, коли вони разом, коли всі заодно.

Прикро, та більшість співвітчизників навіть не знають про книжкові новинки, не стежать за розвитком видавничої справи. GRENKA.ua підготувала список з 16 найзначніших українських видань світової літератури. 15 рядків із нього зайняли цьогорічні видання, а шістнадцята книга – особлива. Вона побачила світ у 2015, але досі входить до трійки найпопулярніших серед українців книг. Втім, особливими справедливо буде назвати усі книжки, про які піде мова далі.

Художня література

Джоан Роулінг. Гаррі Поттер і прокляте дитя

kartinka

Восьма частина "поттеріани" – найочікуваніша фентезі-новинка осені. Традиційно, навколо творів Роулінг зчиняється ажіотаж одразу ж після їх виходу. Але «Прокляте дитя» перевершило всі попередні рекорди. П'ятниця 30 вересня – дата презентації українського перекладу – стала майже вихідним днем. В «Українському домі» на Хрещатику зібралась сила-силенна "поттероманів", а черга, щоб купити книгу розтягнулася аж до ганку приміщення!

Про те, чим унікальна п'єса Роулінг, було сказано чимало. GRENKA ж просто нагадує: цю книгу прочитало вже 30 000 000 читачів по всьому світу. Запитайте друзів у соцмережі – знайдете принаймні кількох, хто теж придбав собі український переклад!

Грегорі Робертс. Шантарам. Тінь гори

kartinka

Вслід за Соммерсетом Моемом і Томасом Манном автор «Шантарама» увійшов до історії світової літератури, як творець нового "роману століття". В дилогії Робертса йдеться про життя грабіжника-рецидивіста, який втік з в'язниці і намагається віднайти своє місце в житті.

Скажете, «не вражає»? За 2 місяці було продано більше 3 мільйонів екземплярів першого тому. Причина успіху: автор нічого не вигадав, події, що відбуваються у книзі, сталися із ним в 1980-х роках. Роман колишнього злочинця і в'язня-втікача – історія «героя нашого часу» на новий лад.

kartinka


Ісабель Альєнде. Оповідки Еви Луни


Оповідання чилійки Альєнде, які увійшли до книги, це 23 вишуканих сюжети життєвої тематики: про кохання, людську долю, звичаї та вдачу чилійців.

Годі й казати, що тамтешні жителі багато в чому відмінні від нас. Однак загальнолюдські істини, до яких звертається письменниця, справедливі на всій земній кулі.
 


Курбан Саїд. Алі та Ніно

kartinka

Попри те, що легендарний роман про кавказьке місто Баку вважається класикою азербайджанської літератури, історії достеменно невідомо ім'я його автора. Курбан Саїд – псевдонім, під яким твір було опубліковано у 1937 році. «Алі та Ніно» - досі бестселлер.

У книзі розповідається про зіткнення двох протилежних культур та релігій: мусульманського Сходу і християнського Заходу. Як склалася доля закоханих, яким "на роду написано" розлучитись? Читайте українською!Ренсом Ріггз. Дім дивних дітей

kartinka

Підліткова література ще ніколи не була такою дорослою! Цю книгу прочитали в 50 країнах світу, а цьогорічна екранізація зібрала у прокаті 150 млн доларів. Американський письменник Ренсом Ріггз обрав для себе модний нині жанр – «герметична фантастика 16+».

Група персонажів зібрана в одному місці – будинку. Що їх поєднує? І чому вони так дивно себе поводять? Жанр популярний, але писати так, як це робить Ріггз, вміє тільки він сам – законодавець моди американської фантастики.

Пола Гоукінз. Дівчина у потягу

kartinka

Скучили за класичними детективами в стилі Агати Крісті? Тоді роман Поли Гоукінз – для вас. В Рейчел є звичка: щодня по дорозі на роботу вона стежить за однією сімейною парою. Вона бачить цих людей протягом кількох митей через вікно потягу на зупинці. Двері зачиняються, вагон рушає – і Джесс та Джейсон (так подумки Рейчел називає молодят) зникають з поля її зору.

Радіти чужому щастю – не вада. Та чи варто втручатись, коли Джесс раптом зникає, а Джейсон підозріло себе поводить? Мучитися від невідомості – гірше, ніж припуститись можливої помилки. І Рейчел змінює все…

kartinka

Сесілія Ахерн. Таврована

Такої Сесілії Ахерн ми ще не читали. «Таврована» це романтична підліткова антиутопія у фантастичній обгортці. Якщо "сердечні" мотиви простежуються у творчості ірландської письменниці регулярно, то варіації на тему «Голодних ігор» - це щось новеньке!

Ахерн і цього разу здивувала скептиків. На перших порах навіть власні фанати були збиті з пантелику! Але час все розставив по місцях: нащадки пам'ятатимуть Сесілію завдяки «Таврованій», а не дебютним бестселерам!

Говард Лавкрафт. Повісті, оповідання

kartinka


Американський класик, чиїм іменем названо цілий субжанр («лавкрафтіанський хоррор»), за життя написав не багато. Однак вплив творчості Говарда Філіпса Лавкрафта на літературну традицію неможливо переоцінити.

Повне зібрання творів знаменитого автора вперше публікується українською мовою – пропустити цю подію просто немислимо!
Перший том – до вашої уваги на GRENKA.ua.


Юваль Ной Харарі. Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього 

kartinka

Існує безліч теорій та припущень щодо походження людства та його місії. Вчені у різні часи намагались дійти згоди, але натомість породжували все нові й нові концепції. Хтось збирав історичні факти, вивчав речові докази. А хтось заглиблювався у філософські роздуми. В книзі Юваля Харарі автор висуває сміливі теорії. Це не суха хронологія чи загальновідомі факти.

Нова інформація, що закладена у цій роботі, змінює усталену думку поколінь! Дослідження історії людства від самого виникнення і до сьогодення стало бестселером 2016 року за версією The New York Times.

Аньєс Мартен-Люган. Щасливі люди читають книжки і п’ють каву 

kartinka

Пронизлива історія зруйнованого життя і мотивації, яку знаходить в собі людина після смерті двох рідних людей. Як це, втратити чоловіка і доньку? Що робити, і чи потрібно щось робити взагалі? Чому б не покінчити з собою? На початку книги більше питань, відповіді – в кінці. І це рідкість, тому що більшість сучасних авторів мастаки тільки в питальних реченнях.

Аньєс Мартен-Люган опублікувала свою книгу в інтернеті, навіть не підозрюючи, що написала бестселер. «Секрет успіху «Щасливих людей», - стверджує автор, - простий: писати книгу, а не продавати текст. Це важче, але результат того вартий!» Вперше українською.

Нон-фікшн

Ласло Бок. Робота рулить! Уроки Google: правила гри у команді мрії 

kartinka

Знання із книги про корпорацію, яка рухає колесо світового прогресу, будуть корисні в будь-якій сфері. Як розвиватися, займаючись улюбленою справою, а, головне, як працювати не заради грошей, а заради щастя – розповідає Ласло Бок.

Головний HR-менеджер «Гуглу» ділиться враженнями від роботи своєї мрії та розкриває секрет, чому в Google працюють тільки добрі люди. Головний критерій відбору – доброта і бажання робити життя оточуючих кращим!

Кріс Кайл. Американський снайпер 

kartinka

Сюжет, який вразив Клінта Іствуда і ліг в основу кіносценарію, нарешті вийшов українською! Історія найуспішнішого снайпера в історії Сполучених Штатів здійснила переворот в уявленнях світової спільноти про військову кампанію в Іраці.

Легалізовані вбивства – норма, чи етичний "глухий кут"? Філософські міркування, невигадані моральні дилеми і жахіття війни через призму спогадів Кріса Кайла – людини, на чиїх руках кров десятків чоловік.
Хто він: вбивця чи просто солдат?


Остін Клеон. Кради як митець. Креативні 'фішки', про які тобі ніхто не розповість 

kartinka

"Фішки", про які не розповість ніхто, крім Остіна Клеона! Зайдіть в інтернет, почитайте хроніки шоу-бізнесу: скільки успішних безтурботних людей дають інтерв'ю, пишуть книги, знімаються у фільмах! Хочете знати, як зробити кар'єру "на рівному місці"?

Автор книги «Кради як митець» пояснює своїм читачам, як розвинути потрібні якості, а головне, побачити свою проблему в новому світлі. Ви і не здогадуєтеся, як мало потрібно, щоб ваша доля зробила вирішальний поворот до безхмарного майбутнього!

Роджер Фішер, Уільям Юрі, Брюс Петтон. Шлях до 'Так'. Як вести переговори, не здаючи позицій 

kartinka

Посібник, який навчить доводити будь-які переговори до переможного результату. Не зациклюватися на людях, бачити в учасниках переговорного процесу тільки інтереси, які вони відстоюють – ось ключі до успіху.

Автори детально розглядають тактику "брудних трюків", адже це найчастіша проблема, через яку важливі перемовини складаються не так, як нам того хотілося б. Як не стати жертвою і дати співбесіднику зрозуміти, що з вами краще не жартувати – читайте в книзі «Шлях до "Так"».

kartinka


Андреа Торніеллі. Боже ім‘я – Милосердя

Відверта розмова з Папою Франциском на злободенні теми. Погляд глави католицької церкви на проблеми війни, біженців, відсталості країн третього світу, виснажування природи у гонитві за грішми і статусом. Папа закликає до милосердя і прощення.

Не судити тих, кого не знаєш особисто – завдання непросте, адже ЗМІ часто просто не дають нам вибору. Завдання людини ще важче – не судити нікого. В цьому – головний моральний закон особистості перед людьми і Богом.

Ешлі Венс. Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє 

kartinka

Остання книга нашого огляду, як і обіцялось, особлива. Ілон Маск – єдина людина на планеті, яка не тільки цікавиться, звідки взялось людство і що на нього чекає, а й має реальні можливості творити його історію!

Праця Венса перекладена 20 мовами, і навіть з української антарктичної станції «Академік Вернадський» минулого року надійшло замовлення на доставку цієї книги!

Українці хочуть знати про космічний потенціал людини ХХІ століття, і це – хороший знак. Цікавість – рушій еволюції. Читайте, яке майбутнє готує для землян наймогутніший мрійник сучасності!

kartinka

Сподобався огляд? Читайте про 14 кращих книг для чоловіків.

Поделиться:

Товары из обзора

Книга Боже ім‘я – Милосердя
Книга Боже ім‘я – Милосердя
Боже ім‘я – Милосердя

«Боже ім‘я – Милосердя» — книга-інтерв‘ю Папи Франциска. Автор численних публікацій на ватиканські т...

подробнее

99 грн.

Книга Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього
Книга Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього
Людина розумна. Історія людства від минулого до майбутнього

Існує безліч теорій та припущень щодо походження людства та його місії. Вчені у різні часи намагалис...

подробнее

169 грн.

Гаррі Поттер і прокляте дитя

Самі знаєте хто повернувся!Цього літа "поттеромани" усього світу зчинили справжній ґвалт: ...

подробнее

189 грн.

Книга Щасливі люди читають книжки і п’ють каву
Книга Щасливі люди читають книжки і п’ють каву
Щасливі люди читають книжки і п’ють каву

Бестселер французької письменниці Аньєс Мартен-Люган - сумна і красива історія жінки, яка після заги...

подробнее

90 грн.

Книга Дівчина у потягу
Книга Дівчина у потягу
Дівчина у потягу

Кожна нещаслива сім’я – нещаслива по-своємуРейчел щодня долає милі до роботи на поїзді, минаючи вули...

подробнее

110 грн.

Книга Кради як митець. Креативні 'фішки', про які тобі ніхто не розповість
Книга Кради як митець. Креативні 'фішки', про які тобі ніхто не розповість
Кради як митець. Креативні 'фішки', про які тобі ніхто не розповість

"Не потрібно бути генієм, просто залишайся собою" - стверджує Остін Клеон, молодий письмен...

подробнее

150 грн.

Книга Таврована
Книга Таврована
Таврована

Селестіна Норт — ідеальна в усьому: зразкова дочка і сестра, улюблениця вчителів та однокласників, д...

подробнее

96 грн.

Книга Повне зібрання прозових творів. Том 1. Повісті, оповідання
Книга Повне зібрання прозових творів. Том 1. Повісті, оповідання
Повне зібрання прозових творів. Том 1. Повісті, оповідання

Говард Філіпс Лавкрафт (1890-1937) - відомий американський письменник, який, написавши величезну кіл...

подробнее

189 грн.

Книга Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє
Книга Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє
Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє

Ілон Маск без жодної таємниціНеймовірні досягнення одного з найвпливовіших мільярдерів сьогодення є ...

подробнее

380 грн.

Книга Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій
Книга Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій
Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій

"Шлях до ТАК", один із найуспішніх бізнес-посібників нашого часу, спирається на досвід Гар...

подробнее

339 грн.

Вопросы к 16 кращих україномовних книг
Задайте вопрос первым - помогите сделать мир лучше :)

5 ПРЕИМУЩЕСТВ

1

Возврат 21 день без вопросов

2

Бесплатная доставка от 888 грн

3

999 эксклюзивных игр

4

1500 городов с доставкой

5

Отправка без предоплаты

отзывы
961

ПОДПИШИСЬ И ПОЛУЧИ КУПОН НА СКИДКУ

Доставка

Доставим Ваш заказ в любой город Украины. Способы доставки: курьером, Нова Пошта, Автолюкс, Интайм, Укрпочта, Justin. Все заказы пакуются супернадежно и застрахованы.

О нас

GRENKA – молодой интернет магазин развлечений. Мы меньше, потому стараемся больше :). Индивидуальный подход и прямая связь с директором.

Оплата

Оплата заказа любым удобным для Вас способом наша обязанность. Приват24, карта любого банка мира, наличные, банковский перевод или наложенным платежом.

Контакты

Новости

Акции

Обзоры

© GRENKA™, 2013-2019

sales[@]grenka.ua

Наш телефон (многоканальный)

044 359 05 55

Регистрация

Ваш город: Кембридж

Ваш город - Кембридж. Угадали?

Нет
Да

Обратный звонок

  • Акции
  • Новости
  • Доставка
  • Оплата
  • Контакты

В корзине пусто,
пора покупать :)

0
044 359 05 55
Звоните в 9:00-20:00 (Пн-Пт); 10:00-20:00 (Сб-Вс)
Например: маска на лицо, Стивен Кинг
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
Назад
  • Главная
  • /Обзоры
  • /16 кращих україномовних книг
  • 16 кращих україномовних книг
Добро пожаловать
На главную
Моя корзина
Категории
Контакты
Войти